Cennik

Cennik konsultacji

 

Kancelaria doradztwa podatkowego świadczy szeroką gamę usług doradczych. Przede wszystkim jest to tematyka podatkowa. Zarówno oceniamy sposób opodatkowania przedstawionych przez naszego klienta zdarzeń, jak również optymalizujemy warunki przeprowadzenia transakcji pod kątem podatkowym.

Ponadto można skorzystać z porad w zakresie zorganizowania rachunkowości, spraw pracowniczych, wypłat zasiłków z ubezpieczenia chorobowego, rodzajów umów zawieranym z kontrahentami i osobami pracującymi dla Państwa firmy.
Tego typu usługi rozliczane są stawką godzinową.

Konsultacje mogą się również ograniczyć do sporządzenia deklaracji podatkowych lub obliczenia podatku. Zazwyczaj taka usługa jest tańsza. W okresie wypełniania corocznych zeznań podatkowych zapraszamy ze swoim PIT-em. Od razu informujemy, że cennik zeznań rocznych nie należy do najtańszych, a to dlatego, że adresowany jest do klientów wymagających: menedżerów, naukowców, otrzymujących honoraria zagraniczne, wykorzystujących ulgi podatkowe.

Bardzo ciekawym typem konsultacji, jest wybór wariantu opodatkowania. Z naszych ustaleń wynika, że około 20% firm płaci podatki nieekonomicznie.

Cennik sporów z administracją skarbową

 

Obsługa sporów z administracją skarbową jest fakturowana w dwóch etapach. Zawsze najważniejszą pozycję będzie stanowić prowizja przygotowawcza, którą należy uiścić z chwilą rozpoczęcia współpracy z naszą kancelarią doradztwa podatkowego. Aczkolwiek można do czasu powierzenia nam prowadzenia sprawy, rozliczać się w sposób przewidziany dla konsultacji.

Drugi etap fakturowania, to opłaty za prowadzenie sprawy. Na ogół jest to tańsze od prowizji przygotowawczej.

Kancelaria doradztwa podatkowego może przystąpić do sporu w każdym etapie postępowania. Najlepsze efekty wynikają jednak z jak najwcześniejszej pomocy profesjonalisty. Najbardziej optymalnie jest zaangażowanie się przed powstaniem sporu, czyli na etapie kontroli podatkowej lub czynności sprawdzających.